Hakkımızda

image612

Novus Montenegro

Novus d.o.o. Montenegro'nun turizm merkezi Budva'da kurulmuş,  başta Türk vatandaşları olmak üzere Montenegro'ya yerleşmeyi düşünenlere gayrimenkul alımı alanında hizmet veren, konusunda uzman bir şirkettir. 


Şirketimiz, gayrimenkul alanındaki faaliyetlerini Budva'da yerleşik Türk uyruklu ortakları ile ve uluslararası RE/MAX franchise ağı içinde sürdürmektedir.

image613

Novus Yurt Dışı Danışmanlık Merkezi, Ataşehir, İstanbul

Novus Montenegro'nun Türkiye'deki koordinasyon ve iletişim faaliyetleri, bir Türk işletmesi olan grup şirketi Novus Yurt Dışı Danışmanlık Merkezi tarafından yürütülmektedir. Novus Yurt Dışı Danışmanlık Merkezi, farklı ülkelerde oluşturduğu güvenilir iş ortaklıkları aracılığıyla yurt dışı oturum izni ve ikinci vatandaşlık konularında Türkiye'de hizmet vermektedir.


image614

Novus'un Kurucu Ortakları

Novus Montenegro ve Novus Türkiye'nin kurucuları ve yöneticileri Ayperi Karahan ve Gökhan Karahan'dır. Ayperi ve Gökhan Karahan aynı zamanda Ağustos 2018'de Budva'daki RE/MAX ofisi kurmuş olup Montenegro'da tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda destek olmaktalar. İstanbul ofisimizde Müşteri İlişkileri Yöneticisi Dilek Gülen sizlere yatırım ile oturma izni ve vatandaşlık programlarında danışmanlık sağlamaktadır.  Novus Yönetici/ortaklarının özgeçmiş bilgilerine ulaşmak için tıklayınız. (Fotoğraf Montenegro'da Perast şehrinde çekilmiştir)


İş Ortaklarımız

image615

Montenegro'daki Stratejik İş Ortaklarımız

Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul şirketinin bir parçası olan RE/MAX Riviera, Ayperi Karahan, Gökhan Karahan, Dilek Tural ve Kevin Buttigieg tarafından Ağustos 2018'de kurulmuştur. Budva'nın en merkezi lokasyonunda yer alan RE/MAX Riviera, tecrübeli ekibiyle gayrimenkul alım satım ve kiralama konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamakta. 

Neden Novus?

Hem Montenegro, hem de Türkiye'de kurulu şirketlerin güvencesi

Novus Yurt Dışı Danışmanlık Merkezi, İstanbul merkezli olarak Montenegro'da oturum almak isteyen Türk vatandaşlarına danışmanlık ve başvuru desteği sunarken Budva/Montenegro'da yerleşik şirket ortaklarımız da Türkiye'den gelen aile ve girişimcilere yerinde hizmet vermektedir.

Oturma izni ve ikinci vatandaşlık alanlarında prestijli ülkeleri kapsayan deneyim

Novus, ABD'den Yunanistan'a, Kanada'dan Karayiplere kadar uzanan geniş bir yelpazede Türk vatandaşlarına oturum izni ve ikinci vatandaşlık hizmetleri verir; müşterilerine hizmet verirken bu global deneyimden yararlanır.

Montenegro'da 1500'ü aşkın oturma izni işlemi gerçekleştirmiş deneyimli kadro ile operasyon avantajı

Novus Yurt Dışı Danışmanlık Merkezi, operasyonlarını Montenegro'da yabancı ülke vatandaşları için yüzlerce şirket kurmuş ve 1500'ü aşkın oturma izni işlemi gerçekleştirmiş, en geniz kadroya sahip  yerel mali müşavirlik firması ile gerçekleştirir.

Gayrimenkul alım süreci boyunca birebir ilgi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlılık

Gayrimenkul alımı, size ve ailenize oturum izni alınması, evinizin kiralanmasında destek, doğru iletişim ve hizmet anlayışı


Konusunda uzman

Novus grubunun faaliyet alanı yalnızca yurt dışı oturum iznidir. İş ortaklarının tümü geniş operasyon deneyimine sahiptir.